בחירת שמלת כלה לחתונה

 שמלת כלה איכותית של המעצבת הילה כהןבחירה של שמלת כלה לחתונה הינה בחירה שחשוב לבצע בצורה נכונה. זו בחירה שחשוב לבצע לאחר השוואה ולאחר בחינה מדוקדקת לא רק של השמלה עצמה, אלא גם של נתונים נוספים אשר יכולים להשפיע על השימוש בה ביום החתונה. להלן מספר טיפים חשובים שיעזרו לך לבחור שמלת כלה שלך.

התאמה למזג האוויר המשוער ביום החתונה

אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לבחון לפני שבוחרים שמלת כלה לחתונה הוא מזג האוויר הצפוי ביום בו תערך החתונה. לדוגמה, אם אתם עומדים לחגוג חתונה בגן אירועים בתל אביבאו בכל מקום אחר בעונת הקיץ, על השמלה להיות מאווררת ונוחה מספיק בכדי שתוכלי ללבוש אותה ללא כל קושי, ומבלי לחוש את החום המעיק אשר לא יאפשר לך לרקוד או להרגיש נינוחה ביום החשוב ביותר בחייך. לעומת זאת, אם החתונה נערכת בעונת החורף, כדאי להיערך עם שמלה פחות חשופה בכדי למנוע קור מקפיא שבקושי יאפשר לך לעמוד בחופה מבלי לרעוד מקור.

שמלות כלה מעוצבות בהתאמה אישית

 

התאמה למקום בו יערך האירוע

עוד נושא חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בחירת השמלה הוא המקום בו יערך האירוע. כך למשל, חתונה בגן אירועים בתל אביב תצריך שמלה שונה מזו שתתאים לחתונה הנערכת באולם אירועים נוצץ ויוקרתי. לכן חשוב לבחור את השמלה רק לאחר בחירת המקום בו תערך החתונה.

התאמה לאופי האישי של הכלה

כשאת בוחרת שמלת כלה, כדאי מאוד שתבחרי אותה לפי הטעם האישי שלך, ולא לפי מה שנראה לך כאופנה הטרנדית ביותר או על פי הטעם של החברות המצטרפות אלייך לרכישה. שמלת כלה היא שמלה בה חשוב שתרגישי בנוח ושתוכלי להתגאות בה גם שנים רבות לאחר החתונה, וזאת תוכלי לעשות רק אם תבחרי בשמלה המתאימה לך באופן אישי. שמלת החלומות שלך תהיה שמלה שאת מתחברת אליה בצורה הטובה ביותר, שמשקפת את טעמך ושמחמיאה לך.

 

התאמה לתקציב הקיים

אם אתם רוצים לעמוד בתקציב שהגדרתם מראש לצורך הפקת החתונה ולא לחרוג ממנו, כדאי להגדיר מראש את טווח המחירים המקסימאלי בו תרצו לעמוד ברכישת שמלת כלה. את המחיר המקסימאלי כדאי למסור בחנות השמלות עוד לפני שמתחילים להציע לך שמלות כלה שונות, כך שלא יקרה מצב בו את מתלהבת משמלת כלה שמחירה גבוה בצורה משמעותית מהמחיר המרבי שאת יכולה להרשות לעצמך, מה שעלול להוביל לכך שבסופו של דבר תחרגי מהתקציב על מנת להשיג דווקא את השמלה הזו.

מדידות, וכמה שיותר

לאחר שבחרת את שמלת כלה, חשוב מאוד שתקפידי לבצע מדידות שלה ושלא תחכי לרגע האחרון. ביום החתונה את עשויה לגלות לפתע כי ירדת כמה קילוגרמים והשמלה כבר אינה יושבת עלייך טוב כפי שהייתה בהתחלה. לכן, כדאי מאוד לבצע מדידות של השמלה בשבוע שלפני החתונה וכן ביום החתונה עצמו בשעות הבוקר המוקדמות. כך, גם אם השמלה תצטרך כמה תיקונים, יהיה מספיק זמן לבצע אותם לפני שיוצאים לצילומים שלפני החתונה או למקום בו תערך החתונה, וכך יימנעו עיכובים בלוח הזמנים שלכם.

אני מזמינה אותך לסטודיו, לשבת על כוס קפה ולתכנן הכי טוב שאפשר את היום החשוב בחייך, צרי קשר עם הילה כהן.

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו