טיפים למציאת שמלות כלה צנועות

בניגוד לנשים רבות אשר בוחרות בשמלות עם גב חשוף, מחשוף או שמלות קצרות אשר חושפות את הרגליים יש נשים שבוחרות ללבוש שמלת כלה צנועה יותר. שמלות כלה צנועות מתאימות לכלות שמעוניינות לצור רושם עדין במיוחד, לכלות שמעוניינות ללבוש שמלות בסגנון וינטג’, לכלות דתיות, לכלות בהריון ולכלות

שפשוט מעדיפות את המראה הצנוע. מבחר השמלות הצנועות אינו נרחב וחלק מהכלות מתייאשות ומחליטות להתפשר ולבחור בשמלות בעלות מראה מיושן שאינו מתאים לסגנונן. כאן חשוב לעצור ולומר שלא צריך להתפשר וניתן למצוא שמלות כלה צנועות בעלות סגנון עדין ואלגנטי.

איך מוצאים שמלות כלה צנועות ויפות?

פשוט מאוד- יוצרים אותה. פונים אל מעצבת מקצועית ומנוסה אשר עיצבה מגוון שמלות כלה צנועות בעבר וסייעה לכלות רבות ליהנות משמלת כלה צנועה ואלגנטית. רצוי לפנות אל מעצבת לאחר קבלת המלצות ולעיין בעבודות שביצעה כדי להתרשם מהשמלות. מעבר לסגנון השמלה עליה להיות נוחה ולאפשר לכלה לנוע בחופשיות. שילוב נכון בין שכבות של בדים שקופים מעט או בדים אטומים לגמרי יצרו שמלה צנועה וייחודית. במידה ויש לכלה יכולת לצייר את השמלה שהיא מדמיינת מומלץ עבורה להכין סקיצה ולהגיע איתה אל המעצבת.

טיפ קטן: לא כדאי לבחור בשמלות סטרפלס ולהוסיף להן שרוולים ולא כדאי לעצב שמלות עם כתפיות ולהוסיף להן בד- המראה שיתקבל עשוי לאכזב וחבל על ההשקעה. כמו כן, בכל אשר נוגע לנושא איפור כלות, כדאי לדאוג לתיאום עיצובי ושמירה על איזון. 

שמלות כלה צנועות של הילה כהן מעצבת שמלות הכלה וערב

 

לא תמיד חייבים שמלה לבנה

לשמלות כלה צנועות ניתן להוסיף פלפל. כיצד? ניתן לבחור בשמלת כלה שאינה לבנה.  ניתן לעצב שמלה עדינה בצבע זהב, אפשר לעצב שמלה בגוון ורדרד או בגוון אפרסק, אפשר לעצב שמלה בגוון שמנת ועוד, בצורה זו ניתן לבלוט ולהיות יוצאת דופן אך בצורה שאינה מוגזמת. לאחר בחירת הגוון יש להתאים את הבד ולהתייחס לטקסטורה, לרמת הברק ועוד וכמובן לבצע את המלאכה באופן מדויק ולהימנע מיצירת שמלה מצועצעת.

להתאים את השמלה למבנה הגוף

חשוב מאוד לעצב שמלה צנועה שמתאימה למבנה הגוף.

להלן הסבר קצר על אופן התאמת השמלה למבנה הגוף של האשה:

מבנה גוף מלבני- מתאפיין בהיקף חזה, ירכיים ומותניים זהים ולכן יתאים לכלה בעלת מבנה גוף שכזה ללבוש שמלה עם חצאית רחבה שמאפשרת לה לנוע בחופשיות. שילוב בין חצאית רחבה ומחוך צמוד ייצור אשליה ויגרום למותניים להראות צרות יותר.

 מבנה משולש–  מתאפיין בהיקף חזה קטן לעומת היקף הירכיים. לנשים בעלות מבנה זה תתאים שמלת מחוך מקושטת שמבליטה את החלק העליון, לגבי החלק התחתון מומלץ לבחור בחצאית בעלת שכבות.

מבנה משולש הפוך– מתאפיין בהיקף חזה גדול לעומת היקף הירכיים. במקרה זה מומלץ לבחור בחצאית נשפכת שמכילה שכבות בד ולשים את הפוקוס על חלקו התחתון של הגוף.

מבנה שעון חול-מתאפיין בהיקף חזה וירכיים זהים כאשר היקף המותניים צר יותר. לנשים בעלות מבנה גוף כזה תתאים שמלה צמודה במותניים- שמלה שכזו תבליט את האזור.

שמלת כלה צנועה ומרשימה

 

דווקא המראה השקט והצנוע גורם לך לבלוט

שמלות כלה צנועות מעבירות מסר של רוך וצניעות- המראה ייחודי ביותר, בעיקר בעידן של היום בו נשים רבות מתלבשות באופן חושפני. מעבר לזאת, עשויה השמלה הצנועה להעיד על ביטחון עצמי משום שהאישה לא מרגישה צורך להבליט את מיניותה (יש אנשים שיחלקו על כך)- בכל אופן, גם שמלה שמעוצבת בסגנון צנוע יכולה לשדר סקסיות. כמו כן, מעידה השמלה על משפחתיות ומתן כבוד שכן בחלק מהחברות עשויה שמלה חושפנית להביך את המוזמנים.

עוד על שמלות כלה צנועות – בבלוג של הילה כהן

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו