כיצד לבחור שמלות ערב

בחירת שמלות ערב, היא לא עניין של מה בכך במיוחד אם את בעלת קרבה ראשונה לחוגגים כמו – אחות של הכלה, אם בן בר המצווה, אם הכלה או בכלל אם החתן. במקרים אלו, את כמובן רוצה להיראות במיטבך ולהציג הופעה מרשימה לכל הסובבים. אך כיצד עושים זאת? איך תבחרי שמלת ערב שמחמיאה לקימורי גופך? ואיזה גוון שמלה יתאים לך? אנו כאן כדי לעשות לך את החיים הרבה יותר קלים ולמקד אותך בעת בחירת שמלות ערב, כאלה שיקנו לך הופעה מרשימה ובלתי נשכחת.

אז איך מתחילים בבחירת שמלות ערב ?

ראשית, על מנת שלא ללכת לאיבוד בין ההיצע הרב, עליך לעשות “שיעורי בית”, כלומר לעיין בקטלוגים ומגזינים שונים כדי להכיר את הסגנון העכשווי של שמלות ערב המוצעות כיום בשוק. לאחר עיון בקטלוגים, תוכלי לבחור פחות או יותר את הסגנון שאת אוהבת ואת שמלת ערב הנכונה לך, אך התמקדי בו כדי שלא ללכת איבוד בין ההיצע הרב. לאחר בחירת הסגנון, תוכלי לגשת למעצבי שמלות ערב הפזורים ברחבי הארץ, אך כמובן שעליך לגשת רק למעצבים המציעים את הסגנון שאת רוצה, אך כמובן גם על פי התקציב האישי שלך.

הילה כהן מעצבת שמלות ערב - הבחירה הנכונה שלך

תפירה אישית של שמלות ערב ? או שמלות ערב מוכנות?

האופציות בבחירת שמלת ערב הן ברורות – או לרכוש שמלת ערב מוכנה מראש מתוך הקולקציה של מעצבים, או לפנות לתופרת אישית שתתפור לך שמלת ערב ייחודית משלך מהבדים והעיצובים שאת רוצה. כמובן שהכל עניין של תקציב אישי וההבדל בניהם הוא המחיר, אך זכרי שלא תמיד, לעיתים תוכלי למצוא תופרת שגובה מחירים נוחים לתפירה ואת הבד תוכלי לרכוש בעצמך בחנות בדים.

תפירה אישית של שמלת ערב מאפשרת לך לקבל שמלה התואמת בקפידה לקימורי גופך, אך לעומת זאת שמלת ערב קנויה, לרוב דורשת תיקונים שמע מאבדים מצורתה. אך שמלה קנויה היא מהירה יותר מאשר תפירה אישית, שהרי עליך לגשת כמה פעמים לתופרת – הן לצורך הדגמת הגזרה שאת רוצה, לצורך מדידות, תיקונים ופינישים אחרונים. לעומת זאת, אם התמזל מזלך ומצאת שמלת ערב המתאימה לגופך, חסכת זמן יקר של מדידות, אך כמובן שכל אחת לפי רצונה. 

לקולקציית שמלות ערב של הילה כהן

למציאת שמלות צנועות

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו