להיות אורחת באירוע – לא פחות חשוב

שמלות ערב בעיצובים מיוחדים - הילה כהן מעצבת שמלות ערבאירוע חתונה הוא אירוע שבדרך כלל סובב סביב נושא אחד חשוב – שמלת כלה. יש ציפייה רבה לקראת האירוע, כולם ובעיקר כולן סקרניות לראות איזו שמלה כלה בחרה הכלה ואיך היא נראית בה, האם היא הזמינה שמלות כלה נוספות להחליף מאוחר יותר או שהיא תישאר עם אותה שמלה במשך כל הערב. בחירה של שמלת הכלה בדרך כלל תואמת לאופי וסגנון האירוע כולו ולכן אם למשל מדובר באירוע יוקרתי ומפואר – כך גם תגדל הציפייה לקראת השמלה של הכלה אשר לבטח תהיה גם היא יוקרתית ומיוחדת.

התחום של עיצוב שמלות כלה הוא עולם שלם שלא נח לרגע. תמיד יש בו שינויים וחידושים וזאת על מנת לענות על הצורך המתעורר מהשטח וקשור בבחירת שמלת כלה מושלמת, המקורית והייחודית. כל כלה רוצה להיראות במיטבה ושואפת להיות מודל לחיקוי עבור אלה שאמורות להתחתן אחריה. יחד עם זאת, גם רבות מהאורחות והמוזמנות מקפידות הקפדה יתרה על בחירת השמלות והבגדים שהן תלבשנה לקראת אירוע חתונה כך שגם כשמגיעים כאורחים – יש הרבה על מנת לחשוב בטרם הולכים לחתונה.שמלת כלה מעוצבת בהתאמה אישית

 

להיות אורחת באירוע

כאשר מגיעים אל אירוע (גם חתונה וגם כל אירוע אחר, בעצם) ניתנת תשומת לב רבה להופעה של האורחים. לא רק שמלות כלה מעוצבות נבחנות היטב אלא גם שמלות ערב של האורחות. לא בכדי רבות מהן מזמינות את השמלות שלהן דרך מי שמתמחה בתחום של עיצוב שמלות כלה מפני שחשוב להן שהשמלה שהן תלבשנה לא תיפול במראה שלה וביוקרה שלה מזו של הכלה בכבודה ובעצמה. כאשר האורחות לבושות בשמלות יפות, מהודרות ומעניינות – כל האולם שבו נמצאים האורחים נראה יפה מאד וכך הוא ייחרט בזיכרונותיהם של המוזמנים שהגיע לחתונה.

חשוב מאד לדעת איזה סוג של בגדים יתאים לכל אירוע וזאת על מנת שלא לבלוט יתר על מידה מעל כל שאר המוזמנים וגם לא להביך אף אחד מהנוכחים, לרבות מי שקשור למשפחה החוגגת. אפשר להגיע לבושים יפה, בהידור ופאר אך עדיין לא להאפיל על מי שעבורו מתקיים האירוע.

 

 

 

 

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו