שמלת כלה עם מחשוף עמוק

מחשוף עמוק וסקסי בשמלת כלה

מחשופים הם דבר שתמיד היו ויהיו באופנה, מעצבת שמלות כלה הילה כהן מסבירה מדוע לדעתה המחשופים בשמלות כלה העונה יכולים להתאים לכל אחת ואחת בלי שום קשר למיימדי החזה שלה.

הבדים כיום הם נורא רכים ולכן ניתן לשלב אותם בכל גיזרה בעיקר במחשופים עמוקים בשמלת כלה, ככל שהבד רך יותר, כך הוא מחטב את הגוף וניתן לעבוד איתו בגמישות ובהתאמה אישית, דבר המאפשר לשחק עם מפתח המחשוף ועדיין לשמור על מראה מוקפד ולא ללכת למקום הפרובוקטיבי. יש מחשופים מעוצבים בחיתוכים אשר תואמים את גימורי הבד, ונותן מראה מאוד סקסי וחושפני לשמלת כלה אך עדיין סגור וצנוע.

בסטודיו לעיצוב שמלות כלה הילה כהן משתמשים בבדי אילוזן במחשופים העמוקים בעיקר, כך שהבד הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה ונותן כיסוי מלא למחשוף עם אשליה של שקיפות. מחשופים עמוקים עד קו המותן בעיקר מתאימים לכלות בעלי חזה קטן אך גם לבעלות חזה הגדול אפשר להתאים את גיזרת המחשוף כשדואגים לא לחשוף יותר מידי, אם הכלה בעלת חזה גדול הולכת על מחשוף עמוק לשמלת כלה, כדאי לשלב שרוולים ארוכים, זה מעניק מראה קלאסי ויחסית צנוע בשמלת כלה.

שמלות כלה סקסיות

המראה החשוף הוא הלוק שהכלה צריכה להתחבר אליו. הקולקציה העונה הרבה יותר חושפנית ונועזת לעומת קולקציה קודמת ולכן חשוב להתאים את הסגנון הזה לאופי הכלה. כל כלה שרוצה יכולה ללכת על סגנון המחשוף ולא מחייבת מראה פרובוקטיבי.

אז אם אתם מחפשות שמלות כלה מדהימות בראשון לציון בואו להתרשם ממגוון שמלות כלה מרהיבות ומיוחדות.

למידע אודות שמלות ערב בעיצוב אישי לחצי על הקישור

שמלות כלה מעוצבות בהתאמה אישית

 

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו