שמלות כלה וינטאג’

שמלות כלה וינטאג’ התפרצו בסערה לעולם עיצוב שמלות ונראה כי כלות רבות מעוניינות במראה וינטאג’ המאופיין בשמלות אוויריות יותר המעוצבות על פי השראת השמלות שהיו בעבר.
שמלות כלה וינטאג’ התפרצו בסערה לעולם עיצוב שמלות ונראה כי כלות רבות מעוניינות במראה וינטאג’ המאופיין בשמלות אוויריות יותר המעוצבות על פי השראת השמלות שהיו בעבר, אך עם אלמנטים חדשניים שהופכים את שמלות אלו למבוקשות יותר אצל מעצבי שמלות בארץ ובחו”ל. לאור הביקוש הרב של שמלות כלה וינטאג’ , ניתן לראות כי כל מעצב שמלות כלה מציע בקולקציה החדשה של שנת 2016 כמה דגמים חדשים המבוססים על המראה הרטרו המיוחד, כך שכל כלה בעלת אהבה לסגנון זה תוכל למצוא את מבוקשה ולהתחדש בשמלת כלה וינטאג’ בדיוק כפי שהיא רוצה.

שמלות כלה וינטאג' במבחר דגמים ייחודיים

 

מה כל כך מיוחד בשמלות כלה וינטאג’?

לא בכדי שמלות כלה וינטאג’ כבר כמה עונות לא יוצאות מהמדפים ונראה כי ככל שהזמן עובר יש יותר ויותר ביקוש מצג כלות לשמלות כלה וינטאג’ .
בשנים האחרונות נראה כי כלות רבות די שבעו מהשמלות הנוצצות וגרנדיוזיות המוצעות בשוק, והן מעוניינות בשמלות שיבדלו אותן משאר הכלות האחרות.
למעשה, ייחודן של שמלות כלה וינטאג’ הוא בהתאמה המדויקת שלהן לקימורי הגוף הנשי אך בד בבד עיצובים אלו  אך לא מנסים להכניע את הגוף הנשי, אלא לעטוף אותו בצורה מכובדת, כזאת שתאפשר לכל כלה להרגיש נשית.
שמלות בסגנון זה מאפיינות בבדים רכים הנשפכים על הגוף ומלווים בקישוטים בעבודת יד – הוט קוטור. בנוסף לכל אלה, שמלות וינטאג’ הן רומנטיות ומלאות סקס אפיל מעושן, בדיוק כפי שהיינו רגילים לראות בתחילת המאה העשרים.

 

 

דגמי שמלות כלה וינטאג' - הילה כהן

 

שמלות כלה וינטאג’ – כי את הכי יפה שנוח לך

שמלת כלה היא הדבר הראשון שעומד בראשה של כל אישה שזה עתה קיבלה הצעת נישואין מבחיר ליבה ודקה לאחר ההצעה היא כבר מתחיל לשוטט במגזינים ובאתרי אינטרנט של מעצבים וניסיון למצוא את שמלת חלומותיה.
אך ישנם מקרים שבהם מדובר על זמנים קצרים במיוחד, כך שעל הכלה להזדרז במשימת איתור השמלה, אך גם אז עליך לבחור בקפידה את שמלת הכלה בלי לחץ מיותר ולבחור רק שמלת כלה שבה את מרגישה נוח המתאימה לאופייך וקימורי גופך.
לכן, אל תמהרי אלה בחרי בשמלה את חשה בה נוחות וכזאת שמתאימה בקפידה לגופך.

לקולקציית שמלות כלה של הילה כהן

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו