שמלות כלה 2016

השנה החדשה בפתח, והחלטנו לתת לכן טעימה מהעיצובים החדשים של העונה המתקרבת, איזה גיזרה שולטת? ואיזה עיצובים הולכים לבלוט בחתונות השנה הבאנו לכם טעימה מהעיצובים החדשים שמייצגים את הטרנדים של העונה המתקרבת.

שמלות כלה 2016 – שמלת כלה קלאסית

השנה השמלות כלה הקלאסיות יתהדרו בצווארון סגור חלקית או ערוך בצורה קשתית. אין צורך לחשוש העיצובים הללו אינם מבטאים עודף צניעות, אלא חזרה לתקופה של שנות החמישים, שבהן הצווארון הגבוהה שלט והיה תכשיט לצוואר, הצווארונים היו מעוטרים באבנים ותחרות בסגנון שמלת הכלה של גרייס קלי, ושרוולים מתחרה עדינה למראה קלאסי אך מודרני לשמלת הכלה.

גרייס קלי - שמלת כלה מעוטרת שרוולי תחרה

גרייס קלי – שמלת כלה מעוטרת שרוולי תחרה

עיצוב שמלות כלה 2016 – באמצעות שכבות טול

את החצאית הזו אנחנו מכירים בכל העונות – חצאית טול נפוכה – שכבות של טול, אורגנזה או תחרה עדינה שנותנות נפח ונוכחות לשמלת הכלה ומשדרגת אותה למראה של נסיכה. בשנת 2016 עושים את זה עם טוויסט – שכבות הטול עשויות מטול משי למראה רך יותר ועדין, על הטול משבצים אבנים או פנינים קטנות להעשיר את המראה, והטול נלבש על שמלת הכלה בגיזרה צמודה ומחמיאה כך שאת מקבלת 2 לוקים בשמלה אחת. 

שמלות כלה 2016 – חשופות יותר

כלות רבות רוצות להראות צדדים חיוביים בגופן מבלי להיחשף יותר מידי, מחשוף וי לעומק הגב או בצידי הגוף נותן חשיפה נכונה ומעודנת לגוף מבלי להיראות פרובוקטיבית או חשופה מידי, אך למרות זאת גם מחשופי וי עמוקים לאורך החזה הם טרנד שהולך לשלוט חזק העונה, הטריק הוא לדאוג לשים בד שקוף לאורך המחשוף (אלוזיון) שנותן כיסוי חלקי למחשוף ועליו אפשר לשחק עם עיטורים ועבודות יד מעניינות שמצניעים את המחשוף. 

שמלות כלה 2016 – מעוצבות בעיצובי נוצה ופרחים תלת מימדיים

אודרי הפבורן - שמלת כלה עם צווארון גבוה

אודרי הפבורן – שמלת כלה עם צווארון גבוה

אוירת האביב מגיעה גם אל בדי השמלות כלה, תחרות מעוטרות בפרחים תלת מימדיים, תחרות בצורות נוצות או עם גמורי נוצות הן חלק בלתי נפרד מקולקציה 2016. נוצות בדרך כלל יעטרו את הכתפיים או גימורי השמלות כלה, הפרחים התלת מימדיים יעטרו לכן את הידיים או את המחשופים וגם יטפסו לכן מעט על החצאית, אביב 2016 כבר אמרנו? 

השמלה הלבנה הקטנה

לכולם יש בארון הבגדים שמלה שחורה קטנה אבל אחד הטרנדים החדשים לאביב 2016 הוא השמלה הלבנה הקטנה. השמלה שכולן חייבות שתהיה בארון. 

השמלה שאולי לא תהיה בחופה או בכניסה לאירוע אך בהחלט תילבש כשמלה שנייה אחרי החופה. 

שמלות כלה 2016 טרנד הניוד

באביב 2016 העונה, גווני הניוד שולטים, ולכן בשמלות כלה ניתן לראות אותם כבסיסים לשמלת הכלה, בגווני ניוד, פודרה, צבע גוף וכד’, הצבע השונה נותן הדגשה לבד התחרה שנמצע מעליו ומדגיש אותו יותר, נותן צללית צרה ומחטב את הגוף.

שמלת כלה שהיא בעצם חליפת כלה

אחד מהטרנדים החדשים שעלו בעיצובי שמלות כלה 2016 הן לא שמלות כלה אלא בעצם חליפת כלה. המראה המחויט המושלם ועכשווי. מכנסיים וז’קט יכולים להיות מושלמים ונאותים לא פחות משמלת כלה לבנה.

למידע נוסף אודות שמלות כלה> לחצו כאן 

למעבר לשמלות כלה 2017

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו