שמלות כלה 2017 – הילה כהן מעצבת שמלות כלה

שנת 2017 ממש בפתח, אומנם אנו עדין בתקופת החורף, אולם זוהי הזדמנות טובה לכל מי שלאחרונה אמרה את צמד המילים I DO להתכונן מבעוד מועד לאירוע המרגש בחייה ובכלל גם למי שמתכוונת להתחתן בימי החורף. שמלות כלה בשנת 2017 מביאות הרבה חן ויופי לתעשיית השמלות וניתן למצוא מגוון רב של סגנונות, כאשר המשותף בין כל השמלות הוא המראה הקליל לצד אווריריות מסוימת.


שמלות כלה 2017 – הרבה תחכום, סגנון מוקפד לצד מראה קלאסי מיוחדקולקציית שמלות כלה 2017

2017 מביאה איתה חדשנות בלתי מתפשרת ורצון לראות משהו אחר, משהו שטרם נראה. בעוד מעצבי על כבר עמלים על הסגנונות והמראה החדשני של שמלות הכלה, נראה באופק סגנון קליל, מתוחכם ומשוה שטרם ראינו עד כה, וראינו לא מעט. הרצון לשבור את המראה הגרנדיוזי עדין מהדהד באוויר, ונראה כי יותר ויותר עיצובים נראים לכאורה פשוטים, אך מביאים איתם רוך נפלא של ניחוח קלאסי.

הבדים של שמלות כלה 2017 אף הם במראה קלאסי, כלומר תחרות עדינות שלא ניתן לפספס, בדי תול אופנתיים שטרם ירדו מהמדפים וכו’. בקיצור, נראה כי הסגנון נעשה יותר מתוחכם ופחות גרנדיוזי ונוצץ כמו שהורגלנו לראות בעשור האחרון, אך אם ישנה כלה שעדין רוצה את המראה הגרנדיוזי הנוצץ, היא תקבל אותו בקו מעודן יותר כיאה לעיצובים הקלסיים החדשניים.

שמלות כלה 2017 – שמלות קצרות, אסימטריות, מזכיר קצת מראה אורבני

המראה האורבני עדיין ממשיך לככב בשנת 2017 ונראה כי הוא לא יעלם בקרוב. המראה האורבני מזכיר חתונות תל אביביות הנערכות בצהרי היום ובעיקר בימי שישי שבהם מרבית הישראלים אינם עובדים. מראה זה, מתאים לנוף האורבני של תל אביב, אולם מתאים לכל כלה המעוניינת בשמלה בסגנון אחר. אבל מה זה סגנון אחר אורבני? שמלה קצרה, אסימטרית או עם שסע מכובד, הרי שמלת כלה ממזמן לא צריכה להיות שמלה נסיכותית נפוחה, היא יכולה להיות נהדרת כשהיא קצרה וקלילה.

לסיכום, שנת 2017 מביאה איתה בשורה חדשנית לכלות המעוניינות במראה שמלת כלה קצת אחר ולצד סגנון קלאסי בעלת אמרה מתוחכמת, כזה שאף אחר לא יוכל להוריד ממך את העיניים.

שמלות כלה 2017 של הילה כהן

הילה כהן מעצבת שמלות כלה בראשון לציון מציעה קולקציית שמלות כלה 2017 במגוון  רחב של שמלות כלה ברמה, איכות ועיצוב מהגבוהות בארץ, שמלות כלה 2017 של הילה כהן נחשבות לעדכניות ואופנתיות במיוחד.

התקשרי כבר היום

03-613-8073

או הגיעי לסטודיו לפגישת ייעוץ 🙂

ז’בוטינסקי 16, קומה א’, ראשון לציון

שמלת כלה יפייפיה קולקציית 2016

שמלת כלה יפייפיה קולקציית 2016

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו