שמלת כלה – לקנות או לשכור

שמלת כלה צמודה עם שרוולך ארוךהעולם של שמלות כלה הוא עולם דינמי שכל הזמן יש בו שינויים והוא מתחדש ומתעדכן ללא הרף. כיום ניתן לבצע עיצוב שמלות כלה באופן אישי כך שהכלה בעצם שותפה מלאה לתהליך העיצוב וההכנה של השמלה שלה ואין היא חייבת להתפשר על שמלה שאינה מוצאת חן בעיניה או שלא תואמת את ההעדפות האישיות שלה במלואן. בנוסף, כיום מקובל מאד לרכוש שמלת כלה ולא לשכור אותה, למרות שאין הרבה מה לעשות אתה בעתיד, כלות רבות אוהבות לשמור את השמלה שלהן כמזכרת מיום חתונתן.

ישנם כמה שיקולים שצריכים לבוא בחשבון כאשר כלה מתלבטת בין שמלת כלה להשכרה או שמלת כלה לקנייה. ישנם שני נתונים חשובים במיוחד שהיא חייבת לקחת בחשבון – הראשון הוא האם היא מעוניינת שהשמלה תישאר ברשותה לאחר אירוע החתונה והשני קשור בנושא התקציב. קניית שמלה תהיה יקרה הרבה יותר משכירת השמלה עבור ערב אחד בלבד. שמלות כלה מעוצבות להשכרה ניתן בדרך כלל להשיג בקלות רבה יותר, שכן זו האוטופ ומכנס לכלה, עיצוב מיוחד - הילה כהןפציה הנפוצה ביותר. לא תמיד אפשר לקנות שמלת כלה המוצעת להשכרה וחשוב לבדוק זאת מראש.

מה עושים עם שמלות כלה לקניה?

כאמור, ברוב המקרים אין הרבה מה לעשות עם שמלת כלה כאשר מחליטים לרכוש אותה. היא תהיה מאוחסנת בדרך כלל בארון או בחדר הארונות כשהיא מכוסה ועטופה היטב. ישנם מקרים שבהם בתה של האישה תעשה שימוש בשמלה בעת החתונה שלה (כלומר לאחר לא מעט שנים) ובכך תושג סגירת מעגל. יחד עם זאת לא הרבה כלות צעירות מעוניינות ללבוש שמלת כלה של אימא שלהן ולכן בבוא העת הן תחפשנה שמלות כלה להשכרה עבור אירוע החתונה שלהן עצמן.

כאשר בוחרים שמלות כלה המוצעות להשכרה אין צורך לעשות אתן שום דבר, מלבד החזרה שלהן לסטודיו או לביתה של המעצבת בדרך כלל למחרת אירוע החתונה. אפילו אין צורך לנקות אותן – המוכרת או המעצבת תעשה זאת בעצמה. כך אין צורך לפנות מקום במיוחד בארון ולא צריך לנהוג במשנה זהירות עם השמלה, כי כאמור אין היא נשארת ברשותה של הכלה.

 

לבלוג הכלות של הילה כהן

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו