תופרת עבורך את החלום – הילה כהן מעצבת שמלות כלה

בחירת שמלת כלה בעידן המודרני היא לא קלה, כיוון שלכל כלה יש אופי מיוחד משלה והיא מעוניינת בשמלת כלה שתדגיש את קימורי גופהעיצוב שמלת כלה לבנה ותאפשר לה להיראות במיטבה ביום הנוצץ בחייה. יום שכזה מרגש וחד פעמי, ולכן כלה זקוקה למעצבת שמלות כלה שתתפור עבורה את חלומה, ממש כפי שהיא תמיד חשקה להיראות ביום המיוחד ולכן בחירת מעצבת שמלות כלה היא כל כך קריטית, כזאת שתאפשר לכל כלה לקבל מראה מיוחד ותחושה בלתי נשכחת ע”י תפירת שמלת כלה מושלמת כמו שתמיד חלמה.

הילה כהן הינה מעצבת שמלות כלה , בוגרת שנקר – בית הספר הגבוה ללימודי עיצוב ובעלת תשוקה עזה לתחום העיצוב. בסטודיו של הילה כהן תוכלו למצוא מגוון רב של סגנונות עיצובים, כאשר לכל שמלת כלה יש אופי מיוחד משלה והיא ממתינה עבור הכלה הנכונה שתלבש אותה ותאפשר לה להיות זוהרת, ממש כמו נסיכה. לצד כל אלה, ניתן למצוא שמלות כלה בעיצוב אישי, כאלה הנתפרות עבור כל כלה על פי פרי דמיונה. התופרות של הסלון הינן מיומנות ומציעות רזומה עשיר בתחום התפירה וכמובן דיוק וגימור בסטנדרט גבוה ביותר.

 

סטייל אירופאי לצד בדים מושלמים

שמלות כלה מעוצבות בסלון הכלות של המעצבת שמלות כלה הילה כהן, הינן מעוצבות בסגנון אירופאי קסום תוך דגש על פרטי פרטים, החל מבחירה נכונה של בד עבוד השמלה, שילוב של אבנים ופנינים איכותיים, עבודות יד מדויקות ויצירתיות ממש בסגנון אומנותי, גזרות המתאימות למגוון קימורי גוף ועוד. למעשה, המגוון הוא כל כך עשיר ומפואר, כך שכל כלה תוכל למצוא את השמלה האהובה עליה מתוך הקולקציה החדשה, או למצוא צוות מיומן שיפור ויעצב עבור כל כלה את שמלת חלומותיה.

 

גם שמלות ערב ניתן למצוא בסלון של המעצבת הילה כהן

בסלון הכלות של הילה כהן תוכלו למצוא שמלות ערב יפיפיות עבור בנות משפחותיה של הכלה במבחר עצום לצד האפשרות לתפור שמלת ערב אישית ומעוצבת על פי מידות ועיצוב רצוי. המבחר של הצבעים והעיצובים הוא כל כך גדול ומרשים, כך שכל בנות משפחותיה יוכלו ליהנות מהשמלות המוצגות, אם זו אם הכלה, אחיותיה, חברותיה, אם החתן ובעצם כולן.

 

 

 

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו