14 הדברים שכל כלה חייבת לעשות לפני החתונה

כל בריידזליה יכולה להסתבך במשימות, טירוף ומתח של הרגע האחרון בשבוע שלפני חתונתה. מעבר על רשימת 14 הדברים שכל כלה צריכה לעשות לפני חתונתה יכולה להפוך את היום הגדול שלך למוצלח ומובטח ללא תקלות לך ולבעל החדש שלך!

1. ודאי כי שמלת הכלה שלך מוכנה ומושלמת, למי שרוכשת שמלת כלה מומלץ לבצע מדידה כוללת של השמלת כלה ההינומה והאקססוריז מסביב ולוודא שכלום לא חסר, לרוכשת שמלת כלה בסלון כלון, וודאי עם הסלון כי הכל מוכן וממתין ליום הגדול שלך – מה שימנע ממך מתח בלילה שלפני החתונה שלך.

2. ארגני את כל הציוד שלך במקום אחד, את לא רוצה להגיע ליום הגדול ולגלות ששכחת דברים, אירזי את נעלי הכלה שלך, התכשיטים: טבעות נישואין והאביזרים הנלווים במקום אחד במסודר.

3. חבילת ערכת חירום לכלה – ערכת חירום הכלה שלך תכיל כל דבר שאת צריכה למנוע יום אסון, כולל קשיות שתיה כדי לא להרוס את השפתון שלך! דברים נוספים שאפשר להכניס לערכת החירום שלך: סיכות ביטחון, מגבונים לחים, ערכת תפירה, פלסטרים, חטיפי אנרגיה, אדוויל/אופטלגין, סוכריות מנטה, מספריים.רשימה של הדברים שכל כלה חייבת לעשות לפני חתונתה

4. רשימת טלפונים חשובים – ידוע שביום החתונה ישנם הרבה טלפונים מספקים וחברים על דברים לא סגורים, אף כלה לא צריכה להוסיף על הלחץ ולכן מומלץ שתכיני במעוד מועד רשימת טלפונים חשובים ומני את אחת המלוות שלך כאחראית טלפון, דבר שיקל עליך ויוריד ממך המון מתח ביום החתונה.

5. יש לך הרבה אנשים להודות להם על היותם חלק מהיום הגדול שלך, כדאי לוודא שהודית לכולם לעטוף את כל המתנות ולהכין כרטיסי ברכה לפני בוקר החתונה.

6. לארגן את כל פרטי הקשר של הספקים שלך קבלות וחוזים במקום נוח, אנחנו ממליצות על קלסר!

עיצוב שמלת כלה לבנה עם פנינים בכתפיות7. תאמיני או לא, אצבעות הידיים והרגלים שלך יהיו אחראים בהרבה לשדרוג תמונות החתונה שלך, פנקי את עצמך יום לפני ב”פדי מני” מפנק, אנחנו ממליצות על לק בגווני ניוד או “פאני באני”.

8. ליישב את כל החשבונות שנותרו לספקים במעטפות נפרדות עם כותרת לכל ספק.

9. להכין מעטפות טיפים לעבודה הקשה לספקים שלך (עדיף במזומן), נהוג לתת לטיפים למלצרי האולם, עוזרי הצלמים והדיג’י.

10. וודאי שיש לך מים וחטיפים לכל אורך היום, כדי לשמור על האנרגיות שלך ללילה של הריקודים! 

11. זה אולי נשמע קצת מגוחך, אבל אנחנו מבטיחות לך להודות לנו מאוחר יותר – הקצי את אחת המלוות שלך להיות אחראית על השמלת כלה, לעזור לך ללכת בלי שהמכפלת תתלכלך לסדר אותה בזמן הצילומים, לפני החופה ולסדר את השובל שתמיד יהיה ישר – אף אחת לא רוצה את מכפלת השמלה שלה שחורה ומבולגנת בכניסה לחופה ובתמונות.

 

12. בקשי מחברת הקייטרינג או האולם מארז מפנק של פינוקים מתוקים – אין כמו לקום יום למחרת ולהיזכר בכל היום המרגש שעברת עם טעימה של הקינוחים הטעימים שבחרת.

13. לארוז את תיק ליל הכלולות שלך שבועיים לפני היום הגדול כדי לוודא שכל הדברים החשובים נמצאים בתוכו.

14. לכי לישון מוקדם – נכון שזה קשה וההתרגשות לקראת היום הגדול לא נותנת לך כל כך להירדם אבל את תיזדקקי לכוחות האלו!

בסטודיו עיצוב שמלות כלה של הילה כהן נשמח לעזור לך בעוד טיפים ליום המאושר בחייך, שיהיה במזל 🙂

למידע אודות שמלות ערב של המעצבת הילה כהן > לחצי כאן

 

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו